Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 évesen mitől fulladhatok?

Steaminpro12 kérdése:

17 évesen mitől fulladhatok?

Figyelt kérdés

Tavaly oktoberben kezdődött el köhögéssel ez az egész,akkor novemberben elmentem vele pulomonóligára, azt mondták alergia,kaptam rá egy alergia gyógyszert,azzal egy kicsit jobb lett,azután nem sokkal kezdődött mellé a fulladás,elsőnek csak este,aztan már reggel is(viszont ekkor még nem jelentkezett terhelésre).

Februárban voltam utoljára pulmonologián ,140-150% tűdőkapacitással,akkor is csak mondták,hogy szedjem azt a gyógyszert és kész.Azóta már séta,biciklizés,lépcsőzés után is befulladok. 17 éves vagyok,nem cigizek,nem is cigiztem soha.mitől fulladhatok?



2019. aug. 31. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérj ctre beutalót. Az kimutatja ha gond van a tüdőddel. Nem allergiás vagy. Hulla feleslegesen szeded a gyógyszert hiszen nem használ. Ha a ct rendben van. Akkor a kardiológiára kéne elmenned. Szívproblémától is lehet fulladni.
2019. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
COPD-os lehetek esetleg?Elég sokat olvasgattam erről.
2019. aug. 31. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Az magától nem lesz. Max ha tartósan fegyszereket szívtal be valahol.
2019. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet a fulladasodnak. Utána kell járni. Sajnos ezt nem lehet diagnosztizálni a fotelból.
2019. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hajlakkot használtam kb 2 évig szinte naponta,esetleg attol?
2019. szept. 1. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos? Az okozhat erős köhögés ingert.
2019. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínü hacsak nem a szádba fújtad és tüdözted le.
2019. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért valtanék habra zselére vagy vaxra mert hosszútavon nem tesz jót
2019. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vérvételen mikor voltál? Én akkor fulladtam kegyetlenül mikor vérszegény voltam. A lépcsőn alig birtam felmenni. Kis probléma de durva tüneteket tud okozni. Hajad nem hullik? Szád nem szokott berepedni? Csinaltas egy vérképet.
2019. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!