Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 evesen mekkora az esely...

20 evesen mekkora az esely arra, hogy agytumorunk alakul ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 21:50
 1/9 anonim válasza:
Sajnos ez nem korfüggő. Gyereknél is előfordul, és minden korosztályban. Esély bármire van: 50-50%
2019. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Első, ez elég nagy baromság amit írsz.

Az agytumor a legritkább daganatok közé tartozik. Valóban minden korban előfordulhat. Esély rá szinte semmi.

2019. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehhez kellene családtörténet is . Legtöbbször abból ki lehet következtetni az esélyét .
2019. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kedves második! Miért írtam volna marhaságot? Akkor nem vagy vele tisztában hány gyereknél fordul elő agydaganat. Az, hogy ritkább a többinél, nem jelent semmit. Esély nulla? Miért? Kérdezd már meg azokat akiknek ez van! Sajnos bármilyen korosztályban előfordulhat! Az esély hogy kialakuljon egy 20 évesnél - mint írtam - 50% vagy igen, vagy nem...
2019. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előző vagyok: pont idén januárban is írt egy lány, aki 24 éves és agydaganata van. 20 éves kora körül kezdődött. Ennyit a semmi esélyről... De a kérdezőt nem riogatni szándékoztam, csak a rák nem egy olyan betegség, amitől a kora miatt védve bárki. Max. jobbak az esélyei, vagy bizonyos fajták ritkábbak.
2019. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy vagy kialakul vagy nem nem azt jelenti hogy 50%.

Megvan a statisztika hogy 100000 20 éves emberből hánynál alakul ki. Az nem 50% hanem kb kevesebb mint 2.

2019. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ember ha 50% lenne a kialakulása akkor minden második ember agydaganatban szenvedne. Tisztában vagy az alapvető matematikával?
2019. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ember, tisztában vagy az értő olvasás fogalmával? Azt írtam először is, hogy 50-50% az esély arra, hogy kialakul: vagy igen, vagy nem! Ez 50-50% ...
2019. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te retardált vagy. Ennyi erővel a világon mindenre 50% esély van. Mégis sokkal nagyobb valószínűséggel kapod el az influenzát mint lesz agyrákod. Pedig mindkettő vagy megtörténik vagy nem. Ennek így semmi értelme amit mondasz. az 50% egy statisztikai fogalom ami azt jelenti, hogy valami 50% eséllyel történik meg, tehát minden második emberrel megtörténik. Nem azt jelenti, hogy vagy megtörténik vagy nem, mert akkor mindenre 50% esély lenne a világon.
2019. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!