Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásra...

Tüszős mandulagyulladásra mindenképpen kell antibiotikum?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell
2019. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az orvos miért nem írt fel?
2019. aug. 31. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mért nem tőle kérdezted meg? Mi honnan tudjuk? Ő mondta ezt a diagnózist? Lehet, hogy úgy gondolta, hogy vírusos. Ha hétfőig nem leszel jobban a szopogatótablettával (azt ugye használsz?), akkor visszamész.
2019. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szopogató tablettát irt fel, de semmi javulás és látom a fehér foltokat a mandulán. Remélem nem lesz baj, hogy 6 nap telik el antibiotikum nélkül. Örülök, hogy legalább a lázam elmúlt. Nem akarok több napot hiányozni a munkából.
2019. aug. 31. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Menjek be az ügyeletre holnap? Ott tudnak felírni antibiotikumot?
2019. szept. 1. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel tudnak írni. 6 nap hétfőig? Akkor te kedden voltál az orvosnál? Akkor pénteken nyugodtan visszamehettél volna.
2019. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudtam volna, de délig volt orvos én pedig délután vettem észre, hogy fehér foltok vannak a mandulámon.
2019. szept. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!