Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy születem hogy szülés után...

Úgy születem hogy szülés után meghaltam, csak fel élesztetek ez normális?

Figyelt kérdés
mindig úgy beszélek mintha nem érdekelni semmi, se a halál se az élet, úgy vagyok vele hogy éljünk úgy ahogy akarunk ez gond? Mint ha úgy érezném ha nem lennék jobb lenne minden. hogy miért azt nem tudom, csak látom sok ember szenved akár szerelmi bánat stb.. de ez engem nem érint mikor volt velem ilyen gond de valahogy fél vállról vettem, ha valaki meghal akár rokon úgy érzem hogy neki így jobb és ennyi kész , ez gond?
2019. szept. 1. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
gond
2019. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze teljesen normális, hogy halva születtél. Az nem normális hogy ilyesmit kérdezel. A többit meg neked kéne eldöntened gond e. Az én életemben nem gond hogy te mit érzel. Szerintem ennek semmi köze a halvaszületéshez és sut gyanítom nagyon fiatal vagy és egyrészt ezért nem visel meg semmi. Mádrészt próbálsz kitűnni a tömegből hogy téged újraélesztettek így más vagy mint a többi. A rossz hír, hogy NEM. A nyájból így nem lehet kitűnni és nem vagy különlegesebb náluk ha esetleg ezt gondolnád.
2019. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!