Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cérnagiliszta fertőző? Otthoni...

Cérnagiliszta fertőző? Otthoni fertőtlenítés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésemben sok hasznos választ kaptam ezzel kapcsolatban, de ebben a kérdésben szeretnék még kérdezni egészen más megközelítésben.



Cérnagiliszta fertőző?

Közösségbe lehet vele menni?

Mit és hogyan kell otthon fertőtleníteni?

Van valami ami enyhítheti a végbél tájéki viszketést?

A házi orvos fog a rendelőben petékről mintát venni?

Valami természetes gyógymód a miharabbi gyógyulásra?



2019. szept. 2. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy az aki írta, hogy viszket a luka.

Egyrészt. Nem biztos hogy helyes a diagnózisod.

Másrészt. Fertőző de csak akkor ha a székletedet és a seggedet fogdosod. Ha nem úgy nyúlkálsz másokhoz nem kéne, hogy baj legyen.

A többi kérdésedre:

Van, de a tünet enyhítése nem oldja meg a problémát.

Nem az orvos fogja nézegetni, hanem elküldik laborba ahol naponta legalább 10 ember ürülékét megvizsgálják.

A fokhagyma elvileg jó, viszont az a baj, hogy semmi nem garantálja, hogy használ is.


Nézd, nem tudom, hogy miért szenvedsz itt már a második kérdéseddel ezzel kapcsolatban. Nincs ezen mit sokat gondolkodni, elmész orvoshoz és kész. Nem tudom hogy miért olyan "ciki" az embereknek bármilyen problémával orvoshoz fordulni. Igen, viszket a hátsód, és? Szerinted másnak nincsenek kényes bajai? Mit gondolsz, rajtad fognak majd röhögni? Aztán meg mindenkinek sír a szája ha egy, az elején totálisan ártalmatlan dologtól valami nagyobb baja lesz, mert "ciki" lett volna elmenni orvoshoz.

2019. szept. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, ha fokhagymával akarnád kiűzni a férget, akkor annyit kellene enned belőle, hogy úgy bűzlenél, hogy mégis inkább az orvost és a féreghajtót választanád.
2019. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!