Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha beteg voltam 2 napig és...

Ha beteg voltam 2 napig és úgy néz ki átment az egész, akkor elmehetek holnap este buliba, úgy hogy inni is fogok alkoholt? Vagy inkább nem kellene így betegség után?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 13:08
 1/7 anonim válasza:
Inkább ne. Először épülj fel.
2019. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen betegség? Mikor volt az a 2 nap?

Ha tegnap meg ma cifrád volt és a gyomroddal volt baj, akkor nem ajánlanám.

Ha hétfőn meg kedden fújtad az orrod kicsit, akkor semmi bajod nem lesz holnap egy kis alkoholtól.

2019. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Várnod kéne még az alkohollal...
2019. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kisebb vírust kaptam el.. Váladék a torokban, láz, de az már nincs egy napja.. Szóval nem gyomorral kapcsolatos..
2019. márc. 14. 17:49
 5/7 anonim válasza:
Morisonsba mentél?
2019. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem xd
2019. márc. 18. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szóval nem gyomorral kapcsolatos."

dehogynem! Az immunrendszer több mint 70%-a pontosan a gyomorban fejti ki a hatását. Ezért nem szerencsés pl étolajokat fogyasztani zsír helyett, mert az olajoktól nem ürül az epe. Márpedig a vírusokkal csak az epesav (valójában lúg) tudná felvenni a harcot. De hát ugye 40 éve mindenki olajjal főz, mert kényelmesebb. . Csak éppen az évmilliók üllőjén edződött emésztőrendszerünk nem tud mit kezdeni egy pár évtizedes divatirányzattal.

2019. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!