Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek a tünete lehet ez?

Minek a tünete lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap előtt reggel észrevettem hogy van egy nagyjából borsószem méretű pirosas csomó a herezacskóm jobb oldalán (nem a herémen, csak a zacskómon!) először azt hittem talán pattanás de nem lehet kinyomni, ha nyomkodom akkor egy kicsit érzékenyebb egy darabig, kicsit talán nagyobb is lesz egy rövid időre. Egyébként nem igazán érzékeny, szinte semennyire. Tapintásra kemény, külön nem mozgatható, csak a bőrrel együtt.


Attól félek hogy esetleg herezacskó daganat lehet...De azt olvastam hogy az nagyon ritka, és főleg öregeknél jelentekzik, én meg még csak 19 vagyok...Szóval nagyon nem tudom mi lehet ez és most nagyon megijedtem...



2019. szept. 8. 14:55
1 2
 11/16 anonim válasza:

Látod én ezért mondtam , hogy mindenképp menj el orvoshoz. A rák nem válogat.

Ezt csak kivizsgálassal fogod tudni kideríteni , kiröhögni nem fognak , megalázni nem fognak e miatt, saját érdeked.

2019. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rohadtúl elegem van már ebből az egészből, hogy pusztulna ki az összes tetves rohadt betegség a földön!!!!
2019. szept. 9. 17:44
 13/16 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy sok orvos is fullosan hozzá nem értő itt a környéken, látják hogy pánikba vagy, én mindig ki is emelem hogy kigyermek korom óta hipochonder vagyok erre ugyanúgy fullosan bizonytalanságban tartanak, küldözgetnek össze vissza hogy fizess minden lószar vizsgálatért, sokszor azt se tudja a doki hol van csak néz mint borjú az újkapura és találgat kezeltek már félre nem egyszer, a röntgenen rendszeresen kaptam megjegyzéseket a súlyomra, a háziorvosom soha nem vesz komolyan a hipochondriám miatt és még sorlhatnám...
2019. szept. 9. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem sima pattanás, nem rák

de ettől még orvosnak mutasd meg, biztos ami biztos

2019. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj már el dikihoz!!!!!!
2019. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*dokihoz
2019. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!