Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap leejtek valamit,...

Minden nap leejtek valamit, nem tudom régen is így volt e. De az utóbbi időben ez van. Mikortól kezdjek aggódni, hogy valami betegség tünete? Vagy szorongás is okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Szinte nincs olyan nap, hogy ne ejtenék le valamit. Van, hogy naponta 2-3 alkalommal is előfordul. (37)
2019. júl. 31. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb bajokat mielőbb szűrd ki. 3 sor alapján nem lehet megmondani mi ez, de menj el egy EEG vizsgálatra neurológushoz.

Hátha epilepszia.


Egyébként szerintem "csak" koordinációs nehézségeid vannak.


Mennyire szoktad kialudni magad?

2019. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az epilepszia azért feltűnne. :) mindig álmos vagyok. De okkal.
2019. aug. 2. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Te tudod.

Egyébként meg egyrészt próbáld meg néhány nap rendesen kialudni magad és meglátod.


Illetve vegyél magadnak fém/műanyag poharat, próbálj meg fáradtan ne főzni/mikrózni, nehogy leforrázd magad.


Egyébként meg de, lehet epilepszia, maximum "csak" absence, amikor az agy akár csak pár tizedmásodpercre kikapcsol.


Sajnos nekem is hasonlóan kezdődött a betegség, úgyhogy figyelj ezekre a leejtésekre, ha rosszabbodik, vagy nem múlik el kipihenten sem, fordulj orvoshoz!


Pl mi van ha reggel a poharadat ejted le, utána munkába menet pedig a kormányról csúszik le a kezed?


F

2019. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vezetek szerencsére. Még nem ejtettem le forró dolgokat. Van amikor nem a kezemből esik ki, hanem csak leverem.

Ha utcan vagyok mimdig van valami a kezemben, azt pl. még sodem ejtettem le. Valahogy a két kezem olyan merev. Furcsa érzés. Lehet csak az izmokat erőltettem meg bennük?

Nincs epilepsziás rohamom, nem hagy ki az agyam. Ilyesmit nem tapasztaltam.

Kialudni nem tudom magam mert remálmaim vannak.

2019. aug. 3. 16:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyeltem mi történik. Nem a kezemből esik ki hanem elügyetlenkedem. Leverem, vagy felborítom, bénán fogok össze dolgokat és kicsúszik valami....ilyenek.
2019. aug. 6. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld kipihenni magad.
2019. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot eddig DIREKT nem pihentem
2019. aug. 7. 06:30
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

De komolyan, most milyen választ vársz?


Kicsit béna vagy, fáradt, ennyi. Valószínű koordinációs bajod lehet. Próbáld meg fejleszteni. Ha nagyon súlyos, kérdezd meg akár a kezelőorvosodat... Bár azt csak nagyon súlyos esetben, sokszor ők sem tudják miről beszélnek, és felírnak mindenféle gyógyszereket, amiktől az ember csak rosszabbul lesz...

2019. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így igaz......sajnos
2019. aug. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!