Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a vállam vagy a karom....

Fáj a vállam vagy a karom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egyből orvoshoz szaladni mivel nem elviselhetetlen a fájdalom és nem folyamatos. Egy hete kb vagyok így. Általában reggel jelentkezik majd elmulik.. Pár órával később megint elkezd fájni. Főleg ha fel emelem a karom erősebb a fájdalom..nem húzódott meg nem ütöttem meg se semmi. Forduljak orvoshoz vagy ez csak apróság? Más meg járt hasonló helyzetbe? Mi lehet az oka?

2019. szept. 10. 11:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Vállam És a karom. Bocsánat.(bal oldalt) 20/L
2019. szept. 10. 11:22
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudjuk.
2019. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a fa52ból tudjuk?
2019. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy nem tudjuk. De miért kell így reagálni szegény kérdezőnek? Biztosan tapasztalatokra lenne kíváncsi, hogy mással volt-e valami ilyesmi, és ha igen, akkor mi volt a baj.
2019. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt ilyen, egy szúnyog belepetézett a vállamba és belülről szívták a vérem
2019. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyesek miért regisztráltak ide. Itt lehet a legtöbb aljas embert találni hihetetlen. Tapasztalatra lettem volna kíváncsi nem pedig arra hogy valaki kitalája mi bajom. Annyit kérdeztem valami járt e hasonló helyzetben.. Ássa el magát az egész ilyen nagyképű válaszoló és tiszta szívből kívánom hogy akármilyen próbalémákkal ide fordul segítségért ilyen válaszokat kapjon!!! Undorító népség
2019. szept. 10. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Én meg azon hűlök el folyamatosan, hogy milyen végtelenül buta emberek élnek az országban.
2019. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké, tapasztalat: egyszer zakóztam egy baromi nagyot a bringával és fájt a vállam. Ha meg rajta alszok akkor néha elzsibbad és fáj a karom. Most jobb? Előrébb vagy?
2019. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is ez a problémája. Ő sokáig halogatta, mert hogy ez semmiség. Aztán már nagyon fájt neki így elment reumatológushoz. Az orvos ott mondta neki, hogy most meglepően sok fiatal kereste meg ilyen problémával. Szerintem ha a héten nem múlik el menj el mielőbb.
2019. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert én nem mentem és nekem fél évig tartott, nem bírtam felvenni egy blúzt, bekapcsolni a melltartóm, csak iszonyatos fájdalmak árán. Használtam mindenféle reuma krémet, tapaszokat, gyógytornát, azután egyszercsak elmúlt, viszont most megint előjött az esős, hidegebb időre.
2019. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!