Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a vállam vagy a karom....

Fáj a vállam vagy a karom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egyből orvoshoz szaladni mivel nem elviselhetetlen a fájdalom és nem folyamatos. Egy hete kb vagyok így. Általában reggel jelentkezik majd elmulik.. Pár órával később megint elkezd fájni. Főleg ha fel emelem a karom erősebb a fájdalom..nem húzódott meg nem ütöttem meg se semmi. Forduljak orvoshoz vagy ez csak apróság? Más meg járt hasonló helyzetbe? Mi lehet az oka?

2019. szept. 10. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Összefoglalva:

Mindenkinek fáj mindene, mindenki a reumatológushoz megy és senkit nem gyógyít meg.

A legtöbb embernek 30 tól 100 éves koráig fájnak az izületei, neked 1 hete fáj és jajgatsz, hogy senki nem segít

2019. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem jajgatók csak kíváncsi lennék mitől fájhat. Voltam ma orvosnál és azt mondta hogy nem fáj csak bemeselem magamnak. Ennyit az orvosokról is. Nem is tudom tőletek hogy varhattam volna többet... Tényleg csak tapasztalatot.. Tanácsot (esetleg hogy mitől szűntethetem meg) vártam volna de látom esélytelen. Csak bunkó és flegma stílusban kapok válaszokat itt. (tisztelett a kivételnek.)
2019. szept. 10. 20:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet rossz matrac, párna, vagy ízületi gyulladás ha pl.: volt valamilyen gyulladásos betegséged, rossz fogad, de gerincferdülés, rossz testtartás, számítógépezés is okozhat reumatikus panaszokat. Keress fel egy reumatológust, ki kell vizsgálni és kezelni kell, mert magától nem fog elmúlni.
2019. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Voltál te a f#szt orvosnál.

Legalább minket ne nézz hülyének.

2019. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!