Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ahoy Kíváncsi vagyok ti mit...

Ahoy Kíváncsi vagyok ti mit tanacsoltok Szerintetek mit tegyek akkor ha már négy éve folyamatosan fáj a térdem? (előtte nem keveset sportoltam)

Figyelt kérdés

Már nem egy orvosnál voltam, azt is mondták már hogy lebendulhatok azt is, hogy semmi baja a terdemnek, csak szedjek fájdalom csillapitot, kétszer megkaptam, hogy szimulok meg csípő kopasom van (később egy másik orvos jót röhögött, hogy nekem aztán dehogy van csípő kopasom, pedig gyógyszert is kellett szednem). Utoljára akinél voltam ő azt mondta, hogy csontok nem úgy vannak a térdembe ahogy azoknak kellene lenniük De ettől nem fájhat a térdem...mindenhol készült röntgen is és mégis itt vagyok és fáj...nem is kicsit, a tesi tanarom szintén azt hiszi hogy szinlelek és csak lusta vagyok ezért nem tesizek pedig szerintem a tanáraim is meg mondhatjak hogy egésznap santitok...

De most már így négy év után már nemtudom mit kéne tennem, hogy legalább elviselhetobb legyen mert csak egyre rosszabb....

Előre köszönöm a válaszokat..



#fájdalom #térd #magyar orvostudomány
2019. szept. 10. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Az le maradt, hogy jelenleg nagyon durván fel is van duzzadva és borogatás által sem megy lejjebb a duzzanat

17/L

2019. szept. 10. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt te csak úgy érzed, kislányom!
2019. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csípőkopás a te korodban igen valószínűtlen. Nem vagy túlsúlyos véletlenül? Az sokat ront az ízületek állapotán.
2019. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Hat tudtommal még négy kg kéne a normális testsulyhoz azaz 59-60kg vagyok es 177cm

Es igen a csípő kopast a másik orvos is egy viccnek találta

2019. szept. 10. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyulladásban lehetnek az ízületek!Valószínűleg valamilyen ételintolerancia, allergia bújhat meg a háttérben!
2019. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló erre nem is gondoltam, azaz nem tudtam hogy ettől is lehet, akkor azt hiszem lesz egy utam az sztkba 🤔🤔
2019. szept. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!