Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fájhat azért a fejem, mert...

Fájhat azért a fejem, mert folyamatosan nagyon keveset eszek?

Figyelt kérdés
napi 1000-13000 kcal-t nem szoktam túllépni. van, hogy 900 körül.

2014. márc. 22. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne fájhatna. Nekem simán fájhat attól, ha éhes vagyok, bár ez azért ritka, mert eléggé vigyázok rá, hogy az éhségjelek esetén megfelelő mennyiségben egyek. De néha az ember nem tudja megoldani, elfoglalt... A test pedig jelez, hogy ezt nem szereti. Az is lehet, hogy nem simán az energiabevitel hiányzik neki, hanem valamely tápanyagból van hiányod, ilyen kevés evéssel ez lazán elképzelhető.
2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:/ köszi.
2014. márc. 22. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony fájhat. Én bénán kezdtem a diétát, és engem is ez gyötört, mellette borzasztóan leromlott a szellemi teljesítményem, teljesen lelassultam. Úgy tudom a szénhidrát hiánya okozza, amiből az agyad is táplálkozna. Ne vond meg a testedtől a tápanyagokat, mert nem vezet semmi jóra. Ha fogyókúra a cél, akkor nézz utána rendesen, hogy hogyan kell, ne pedig éhezz.
2014. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!