Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet lehet pizzától?...

Véres széklet lehet pizzától? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap este egy 60cm es pepperonis, nagyon durván csípős pizzát ettünk. Ma reggel iszonyatosan görcsölt a hasam és hig állagú székletem volt és 1-2 nagyon nagyon élénk halvány vér paca(?) folt volt rajta /wc papíron nem volt/. A végbél nyílásom is fájdalmas mind most mind 1-2 hete. Kérdésem, hogy van okom aggódni esetleges daganat miatt? vagy "csak" egy szimpla aranyér vagy esetleg a pizzaszósz pirossága is okozhatja a vér jellegű dolgot? Tudom, hogy az orvos megmondja, kértem is időpontot, de csak jövő szerdán tudok elmenni és kicsit megijedtem. Köszi ha elolvastad! 20 éves férfi vagyok, 1-2 hete kerékpározom is 5-10km t naponta ha esetleg ez számít/ mellette ülő munkát végzek. Köszi mindent választ!

2019. szept. 11. 11:01
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:

A székleten a vér az alvadás és a széklet színe miatt aligha látszik, kivéve a folyadékon körülötte. Ha van vér, ami a székleten látszik, akkor annak a papíron is nyoma van, pirosas, rózsaszínes. És nem kicsit, hanem nagyon.

1. A szósztól könnyen lehet piros. Nekem is volt már gyanús.

2. Ha valami vérzik odabent, máskor is fog.

Aranyér lesz az, de a dokihoz menj. Ne mondd le!

2019. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belőlem egyszer kijött egyben a téliszalámi. Semmi bajod. A csípős kaja sajna kétszer csíp. Szerintem nem vér volt amit láttál hanem valami emésztetlen cucc.
2019. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet aranyér vagy fissura, bélrák ebben a korban kizárt!

Lehet venni reparon kenőcsöt, általában ilyenkor még ettől helyre jön néhány nap alatt.

2019. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh nagyon koszi mindenkinek a választ. Megnyugodtam kicsit :)
2019. szept. 12. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!