Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel nyerhetném vissza az...

Mivel nyerhetném vissza az energiámat? 1.5 hete durva allergiából nátha lett. Illetve mind a kettő párhuzamosan 37.3 hőemelkedéssel és iszonyú fáradtsággal meg kábasággal.

Figyelt kérdés
A héten itthon vagyok, hogy meggyógyuljak. Infralámpázom, meleg tea, sok zöldség gyümölcs, főzelék, vitaminok, pihenés, délután egy kis séta a levegőn. Már lement a hőm 37re és elmúlt a hidegrázasom meg éjszakai felébredesek a rossz közérzet miatt de még mindig olyan fáradt vagyok, hogy alig látok ki a fejemből és legszívesebben mindenhova letamasztanám. Adjatok valami tippet mit csináljak, hogy újra friss legyek? Hétfőn már muszáj mennem dolgozni. 37 hővel némi tüsszögéssel nem akarok az orvoshoz menni mert félek összeszedek ott valami komolyabbat várakozás közben. Nem rég voltam vérvérelen az tökeletes volt. Nem értem ilyen enyhe tünetek mellett miért vagyok ennyire romokban? Már a hangulatom is olyan pocsek kezd lenni, mert félek sosem múlik el. Szörnyű ez a fáradtság.
2019. szept. 12. 09:23
 1/2 anonim válasza:

Én is szenvedem vele egy vírus volt. Csak azóta elkaptam mást is, mire nagy nehezen az elmúlott...


Ennyivel bár tényleg munkaképtlen, fáradt, rossz közérzetem volt, minden nap kb. 37,9, nem ír ki az orvosom. Vagy közli, hogy ne szimuláljak, vgay feküdjek be kórházba, egyszer be is küldött... Az jött ki, hogy vírusfertőzés, magas fehérvérsejtszám... Ezt kiphihenhettem volnaotthon is, mert a kórházi kivizsgálás, éhgyomor, sok beteg ember, nem segített... Kiderült vérszegény is vagyok. Vitaminok sokat segítenek.


Következő alkalommal 39 fokos lázzal, rá 2 hónappal,közölte, hogy megint beutal, mert múltkor sem találtal semmit, vagy menjek pszichológushoz, mert semmi bajom...


Azóta nem voltam háziorvosnál, ez volt 6 éve. Ki nem ír, akkor hogyna gyógyulj meg? Vicc.

2019. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom én ma jutottam el odáig, hogy elmegyek az orvoshoz mert felkelni alig bírtam 8 óra alvás után. Képtelen voltam bemenni dolgozni. :(
2019. szept. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!