Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vagyok jól egy ideje, mi...

Nem vagyok jól egy ideje, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Levert vagyok és állandóan álmos, fáradt. Nyelvem még jómúltkor be volt dagadva oldalt, mintha csomók lettek volna rajta, és rettentően égett. Az 10 nap alatt elmúlt magától. Aztán jöttek a többi tünetek: bal oldalt a torkom szúr egy kicsit, hasam szúr mostanában (2 percenként fájásaim vannak), a lábam mintha üszkösödne, barna foltok vannak rajta (mintha koszos lenne.) Szerintetek van összefüggés a dolgok között? Sok alkoholt fogyasztok az utóbbi fél évben, a tünetek viszont csak 2 hónapja vannak, kivéve a lábszáramat, mert az már 1 éve lassan, hogy el van színeződve. Orvoshoz csak akkor megyek el, ha nagy a baj, ezeket el lehet viselni még. 18L
2019. szept. 13. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutass már képet arról a barna foltokról.
2019. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéne egy vérkép. Lehet vérszegeny vagy vagy folsavhianyos vagy valami mas brutal vitaminhiányod van
2019. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!