Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélsipoly, végbéltályog...

Végbélsipoly, végbéltályog (fistula), ciszta a farokcsontnál?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja lett megműtve a végbélsipolyom/tályogom. Egy kissebb seb megvolt nyitva, és belevan kötve a gumi. A seb már szinte gyógyult, de váladékozik, illetve a gumi mellől is jön genny. Nagyjából 4 hete voltam utoljára kontrollon, azt mondták minden rendben, viszont... Már 1 héttel azelőtt egy fájdalmas csomót éreztem a másik oldalon a farokcsontom fele. Ezt jeleztem is a dokinak, de ő nem látott semmit. Mára, 4 hét elteltével kemény lett bizonyos részeken a farpofa belső része, kicsit a végbél felé irányulva. Vannak lágyabb részek, amikből nyomásra a bal oldali vágott sebből, ami már szinte gyógyult, olykor a gumizott rész felől. Szúró, feszítő fájdalom kíséri. Az lenne a kérdésem, hogy normális? Rosszul végezték el a műtétet ezáltal egy újabb tályog alakult ki?

Hétfőn megyek vissza kontrollra. Már szinte napi szinten órákat sírok a fájdalomtól. Illetve a vizsgálatnál is ordítok.

Már teljesen feladtam.

A lázam sem múlt el, de azt mondták ebben a melegben normális.



2019. szept. 13. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, a még váladékozás és a fájdalom sem.

Ezzel nem várnék, nagyon eltud terjedni a fertőzés ha nem kezelik rendesen időben. Én még a mai nap elmennék egy sebészetre megmutatni!

2019. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S a láz is abnormális!
2019. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na azóta látott sebész ma reggel 11re meg is műtötték. Volt még 1 tályogom. Bszottul fájt a műtét. Remélem most már vége a szenvedésnek
2019. szept. 14. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, hogy elmentél! S remélem ezúttal lelkiismeretesebb orvost fogtál ki. Gyors javulást kívánok!
2019. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!