Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek így holnap iskolába?

Menjek így holnap iskolába?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom ha nyelek, ha beszélek, néha köhögök is. Egy sima zoknira még ráhúztam egy extra vastag télizoknit, plusz felvettem a köntösöm, 22°C van a lakásban, de még így is ráz a hideg, főleg a lábfejem fázik. Elszopogattam egy torokgyulladás elleni gyógyszert egy pár órája, de csak rosszabb lett azóta. Alapból a múlt héten elkaptam egy megfázásos vírust, és egész héten folyt az orrom, de már nagyon gyenge, szóval ez valami más. Teát folyamatosan iszom, már legalább másfél literrel ittam meg ma, méghozzá direkt forrón iszom! Szóval mit ajánlotok nekem? Ha reggel is nagyon fájni fog a torkom akkor szerintem nem megyek, de ha nem akkor viszont nem tudom.
2019. szept. 15. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem írni, hogy nagyon érzékeny most a bőröm, még a ruhától is megfájdul. :C
2019. szept. 15. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ráz a hideg, meg ilyen érzékeny a bőröd, akkor valószínűleg lázas vagy (legalábbis én akkor szoktam így lenni). Valószínűleg bakteriális felülfertőződés történt a vírus után, menj orvoshoz holnap!
2019. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha reggel is faj akkor en a helyedben orvoshoz mennek, legalabb kiir par napra a sulibol.
2019. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mit javasolt??????!!!!!
2019. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!