Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez betegség?

Szerintetek ez betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudok olyan helyen enni,ahol tudom,hogy nem hasznalnak mosogatogepet. Itthon szeretek a legjobban,mert tudom ,hogy itt minden konyhai eszkozt mosogatogep mos el. Intenziv programon,magas hofokon. Rokonsagban mar egyaltalan nem tudok enni,mert tudom,hogy nincsen mosogatogep.Kulonbozo praktikakat kell bevetnem,hogy megusszam a szivaccsal elmosogatott tanyer-villaval valo evest. Szerintetek ez beteges? Egyszer ittam egy nyalas szivaccsal elmosott poharbol(latszolag tisztanak tunt) de akkor is a fejemben volt,hogy a nyalas szivaccsal volt elmosva es egesz ejszaka ment a hasam. Koszonom elore is a velemeny nyilvanitasokat :) Szep napot Mindenkinek!

#mosogatógép #Betegseg-e
2019. szept. 16. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges, bocsánat ha megbántalak vele. De egyébként a szivacsos mosogatás is ugyanolyan tiszta dolog. Az a "nyálas" már a múlté, lépj tovább!
2019. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* Utánanéztem és nyugi, mert nem azon múlik, mivel hogyan mosunk, baktériumok mindenhol lehetnek, ha ezt nem fogadod el, nagyon beteg leszel mentálisan.
2019. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* Az immunrendszerünk meg tud ezekkel küzdeni. Már maga a mosogatószer fertőtlenít, hidd el! Nyugodj meg!
2019. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez már beteges. Egyébként meg gép nélkül is lehet ugyanolyan tisztára elmosni a mosatlant, mint géppel.
2019. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod egy szakember segítségével fejben helyrerakni.. És megkérdezhetem, hogy hogy szoktad magad ezekből a helyzetekből kihúzni?
2019. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Peldaul,hogy most ettem,nem vagyok ehes. Koszonom az eddigi valaszokat. Johetnek még.
2019. szept. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!