Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti ezért kérnétek igazolást?

Ti ezért kérnétek igazolást?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a torkom meg megvagyok fázva és be is vagyok rekedve, de anyám aztmondja hogy mennem kell mert ez nem olyan betegség. Szerintetek menjek orvoshoz vagy menjek suliba? 9. osztályos tojás
2019. szept. 16. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Orvos.Egy apró torokfájás miatt került a párom korházba,kevésen múlott hogy a genny ne kerüljön a vérébe.Utolsó percekbe mentek be.Torokfájással kezdődött.Végül kiakadt a mandulája és már a levegővétel is nehéz volt.Soha nem láttam egy ilyen erős férfit ilyen kiszolgáltatottnak.Ha lábát törte vagy bármi lazán le tojta.De ekkor taknya nyála egybe folyt,akkorára dagadt a nyelve is hogy borzalom....közel volt a véghez( nem fejteném ki jobban).Menj orvoshoz biztos ami biztos.Az orvosok nem viccből vannak
2019. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pihend ki magad.

A többiek részéről sem élmény folyton a szipogást, köhögést hallgatni, esetleg összeszedni egy vírust. Aztán nem tudhatod, hogy ez biztosan bakteriális-e.


Másrészt: a beteg ember olyan, mintha ott sem lenne órán, hiszen úgysem tud a tananyagra koncentrálni.

Én volt, hogy az egyetemi napot is végigtoltam betegen, de soha többé. Csak súlyosbodott a problémám, amiért nem kezdtem el időben a pihenést, gyógyulást.

2019. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyedül lemehetek az orvoshoz?
2019. szept. 16. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!