Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pénteken nem szeretnék suliba...

Pénteken nem szeretnék suliba menni ezért a szülészeten kéne íratni igazolást (nevelőapám ott dolgozik) de nem tudom miylen 'bajjal' mehetek oda?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülészetre? Hát oda nagyon semmivel. Ott csak kismamákkal foglalkoznak. Esetleg még olyanokkal akiknek abortuszuk volt, spontán vetélés stb. De lehet, hogy már őket is a nőgyógyászati részlegre teszik. Mert általában ez külön van. Úgyhogy pénteken menjél szépen iskolába!
2018. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Legalább fiú vagy?
2018. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az osztályfőnököd hogy gyereked született
2018. márc. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D
2018. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sok mindent nem szeretnék, kisanyám.

Szimuláns.

2018. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2018. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 Kecskeméten egyben van két szinten is:)

Másképp nem mondtam volna így

De már megoldódott, mert simán csak annyit írnak rá, hogy a vizsgálaton megjelent és majd mondom, hogy felfáztam

Meg inkább tanulnék kémia és biosz tz-re (mert segghülye vagyok belőlük) és ma, tehát pénteken nem is lesz semmilyen tanulós óra

2018. márc. 2. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!