Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki megbámulni a másik ember...

Ciki megbámulni a másik ember tetoválását pl. buszon, villamoson, v. utcán /várakozás közben? Tetováltak véleménye érdekel elsősorban - zavaró ha vki megnézi a tetkótokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem ciki, bunság bárkit bármiért megbámulni :D
2018. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Tanulj meg diszkréten nézni. Bámulni a falusi bácsit a Keleti előtt láttam.
2018. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne zavaró nekik? El is várják, hogy megbámuld a tetoválást.Mert mi másért csináltatta volna?
2018. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én tetovált vagyok.De!Először is az ember nem azért csináltat tetoválást, hogy más megbámulja.Magamnak csináltattam, mert nekem tetszik.Más véleménye meg rohadtul nem érdekel.Amúgy meg tök mindegy hogy tetovált e valaki vagy nem NE bámuld!!!
2018. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

velem olyan is volt, hogy megjegyeztem, hogy tetszik a tetoválása, egy rossz szót nem szólt, mondta, hogy köszi, kitette a kezét, hogy jobban megnézhessem

nem kellemetlen ez éppen, nem az a kategória, hogy "de jó tellód van tesó muta már", meg nem is az, hogy "olyan szép szád van"

szerintem örül, ha végre valaki dícséri, nem az, hogy "minek varattad?? majd ha öreg leszel..."

én konkrétan kopasz vagyok, nem természetesen, csak így vágatom, ha valaki megkérdezi, hogy nem fura e, nem fázik a fejem (néha elég gyakori tud lenni, egy egy ilyen érdeklődő), elbeszélgetek vele, nem zavar meg semmi

2018. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezek az emberek azért csináltatnak tetoválást, hogy mindenki őket nézze. Általában ronda emberek, eszük sincs, így tudják csak felhívni a figyelmet magukra. Csak jót teszel velük, ha bámulod az igénytelen firkáikat.
2018. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Rosszul fogalmaztam meg, nem úgy értettem a bámulást, h majdnem kiesik a szeme úgy mereszti, hanem csak megnézi pár másodpercig, esetleg meg is dicséri a tetkót...
2018. aug. 24. 17:26
 8/11 Metionin ***** válasza:
75%
Én meg szoktam nézni, persze nem az a kiesik a szemem bámulás de lopva oda szoktam pillantani. Magam is rajzolok és érdekelni szokott maga a tetkó hogy milyen technikával, milyen szépen van kidolgozva, ilyesmi. Esztétikailag gyönyörködtet, mint minden ami szép és művészi. Néha észreveszem hogy az enyémeket is nézik, nem zavar, nincs abban semmi. Volt már többször hogy idegenek megdicsérték hogy milyen szépek.
2018. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Én nem szeretem a tetoválást, taszít, méghozzá fölöttébb.

Volt olyan helyes lány, akin megláttam, olyan volt, mintha orrba vágtak volna és nem is kerestem többet a társaságát, pedig előtte csókolóztunk is már.

A természetes rondaság kevésbé zavar, hiszen gyakran egy karizmatikus tulajdonság előnyére fordíthatja az előnytelen külsőt, de ez a jelleméről árulkodik, így soha nem járnék tetoválttal.

Bámulni meg minek bámulnám, elég egyszer megpillantani.

2018. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%
Szerintem nem ciki. Bár én úgy érzem, a tetoválások ( legalábbis az enyémek) abszolút személyes indíttatásból készültek el, és számomra fontos üzenetet hordoznak amit más talán nem is lát meg benne, attól még nem tilos senkinek megnéznie. Jól is esik amikor látom az elismerő pillantásokat. Remélem érthetően tudtam leírni.
2018. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!