Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Coderit N? Lehetséges a...

Coderit N? Lehetséges a gyógyszertől?

Figyelt kérdés
A kínzó köhögésemre kaptam ezt a gyógyszert, tegnap este vettem be az első szemet, semmit nem aludtam az éjjel, remegek, szorongok, felkelni alig tudok a remegéstől, kalapál a szívem. Reggel megint bevettem egy szemet, mert kezdődött a köhögés, ahogy felkeltem, meg szerettem volna megbizonyodosni, hogy a gyógyszertől van-e ez és újra felerősödött. Másnak is volt ilyen ettől a gyógyszertől?
2019. szept. 17. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges mellékhatásokban szerepelnek a tüneteid, írass fel másikat a háziorvossal, ne szedj be többet.
2019. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam, hogy lehetséges, csak ezek elvileg a legritkábbak, ha jól emlékszem és azért kérdeztem, mert semmilyen gyógyszerérzékenységem nincs, meg nem volt még olyan, hogy egy gyógyszerre rosszul reagáljak. :D Már beszéltem vele, ő is mondta, hogy hagyjam abba és ír fel másikat. Valószínűleg a Coderit N-ben levő efedrin a ludas, amit nem bírok. Köszi a választ! :)
2019. szept. 17. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!


Azonnal hagyd abba, és írass másikat!

2019. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vszleg az efedrin tartalma miatt, nem árt tudni hogy elalvás előtt 4 órával nem javasolják az efedrin használatát
2020. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos a Coderit N köhögés csillapító gyógyszert pl cukorbetegeken nem is alkalmazhatják, mer a vizsgálatok bizonyították azt a tényt, hogy a három négyszeres értékekre felemeli a cukortartalmat, amin az inzulinok sem tudnak orvosolni.Ezt a gyógyszert cukorbetegek részére tilos életveszélyes alkalmazni.
2023. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!