Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemtudom ti, hogy vagytok...

Dalmm94 kérdése:

Nemtudom ti, hogy vagytok vele de én a Coderit N nevű gyógyszertől olyan furcsán érzem magam és ez pozitív érzés úgy halottam ópiumot tartalmaz ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A codein benne fenantrénvázas opioid analgeticum, kis része morphinná demetilálódik. Hozzászokást is okozhat, de nem minősül drognak, mert nagyon gyenge mondjuk a morfiumhoz képest és nem is olyan komoly a hozzászokás veszélye.
2012. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kodeint és efedrint is tartalmaz. Mindkettő euforiát okoz, persze nagyobb mennyiségnél jelentkeznek igazán erős hatások. Viszont nem ajánlom, hogy az előírtnál többet vegyél be, mert az egyéb segédanyagok túladagolva veszélyesek lehetnek, nem beszélve az efedrinről, ami nagy mennyiségben szív és érrendszeri panaszokat okoz, a kodein túladagolása meg légzésbénuláshoz vezethet.
2012. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem szándékoztam többet bevenni a felírtnál csak hajt akiváncsiság:) köszi a válaszokat:)
2012. dec. 11. 17:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú most elbizonytalanodtam 18 éves vagyok és már kicsit elegem van a tini regényekből(az alkonyatot persze messze elkerültem bocsi aki szereti)pl bad girlt könyveket nagyon szerettem.Úgy érzem valami komolyabbat könyvet kéne már a kezembe venni e ezek szerint ez nem túl jó választás...
2012. dec. 11. 17:28
 5/7 anonim válasza:
kodeint tartalmaz, a kodein morfiummá alakul át a szervezetben.ezért érzed ezt.
2013. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi köze a könyv olvasásának a gyógyszerhez?
2013. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a doki Talvosilen fortét írt fel Mixura pectoralissal. A patikus figyelmeztetett, hogy ne szedjem, csak elöbb a köptetőt és ha szárazzá válik a köhögés, csak akkor a Talvosilent. Na már most a Talvosilen 30mg codeint tartalmaz, a Mixtura pedig 0,3g efedrint. Beírtam a kettőt és ezt dobta ki! Köszi nektek, és a patikusnak, hogy nem ütöttem ki magam ezekkel!
2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!