Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha 32 évesen...

Mit csináljak ha 32 évesen gerincsérvem van?

Figyelt kérdés
ez egész életemben elkisér és most már soha többé nem emelhetek??

2019. szept. 18. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Csontkovács ati
2019. szept. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Édesapa!! =] Te vagy az?!

Itt a gyakorin?! Mióta?

2019. szept. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad múlik. Nekem kiszakadt, akkora volt hogy gerinccsatorna szűkületet okozott, annak több mint a 75% át elzárta. Rossz testtartástól alakul ki, plusz valószínűleg genetika is mert fiatal vagy. Szóval sok torna , hát erősítés, üléshez hengerpárna, ékpárna, álláshoz testtartás javító heveder. És erősebb leszel mint előtte. Én fél évig nem tudtam ülni, aludni pár órát a fájdalomcsillapító bevétele után. Most futok, lassan fociba is visszatérek. Szóval csakis rajtad múlik. Jó pár doki mondta H nem úszom meg a műtétet. Controll mri-n már csak fele akkor volt, visszavittem a dokihoz,hát ámult. Szóval ne hallgass a dokikra. Keress jó gyógytornászt, ússzál ( háton), és tünetmentes leszel.
2019. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy emeléstől kialakul. A rossz testtartásban emeled meg úgy igen. Térdet kell rogyasztani, egyenes háttal kell emelni.

www.porckorong.hu

Itt olvasgass, bármi kérdésed van írj ha tudok segítek.

2019. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tévesszen meg a második retardált nem én vagyok, jelentsd és törlik...
2019. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat leeleket.


Sajnos fizikai munkát végeztem és egy csavaro mozdulat volt a jellemző az emelésben + sosem sportoltam.


Jelenleg csak akkor fáj ha emelek 30 kg körül de akkor sem mindig.


Voltam egy autodekompresszius terapeutánál azt mondta hogy 10 kg maximalizaljam az emelsét+testartás+ékpárna+mozognaom kell.


Ami érdekes azt mondta hogy nem olyan vészes.

2019. szept. 19. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá, nyomasd a tornát, pár hónap és sztem menni fog a 30 kiló is.
2019. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!