Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert latok igy?

Miert latok igy?

Figyelt kérdés
Ma eszrevettem ha fel szemmel nezem a tv musor egyik sarkat (pl. Tv2 emblema) akkor a masik sarkaban levo reklamot pl mikor visszaszamol, az adott musorig, hogy meg hany nap, azt nem latom. Minden mast igen, de azt nem. Ez masnal is igy van? Miert van ez?
2019. szept. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vakfolt.
2019. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kooszii.. Utana neztem. Meg sose vettem ezt eszre. 🙂🙂🙂
2019. szept. 19. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy látóter kiesés. A helyedben neuetnék egy szemnyomast és ha az orvos úgy íteli egy látóter vizsgálatot. Csak mert ha glaukomas lennél veletlenül akkor azt kezelni kell mert később más dolgokat sem fogsz látni. Ne ijedj meg. En az vagyok éa tökeletes a látásom csak ehhez minden nap hasznalnom kell 1 csepp szemszeppet.
2019. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szemnyomast tavaly neztek. Akkor jo volt. A latoter kiesesre gondoltam en is, de csak az emblemat nem latom minden mast igen. Akkor viszont nem latnek arra fele semmit. Legalabbis en igy gindolom. Nem?
2019. szept. 19. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem egy kérdést megér a szemészeten. Oda beutaló sem kell.
2019. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!