Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fél attól állandóan,...

Miért fél attól állandóan, hogy le esik a cukra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőm egyszer rosszullett,mert nem evett és ivott eleget.Akkor szédült,megitattam majd fél liter vízzel és jobban lett.Azóta oda figyel erre,hogy egy étkezés se maradjon ki.Szerintem attól fél,hogy újra elkapja ez a rosszullét.Mindig mondja neki most valamit ennie kell,mert különben rosszul lesz.El se indul otthonról úgy,hogy nem evett,visz magával kaját.Régebben ilyet nem csinált megelégedett annyival,hogy útközben vett valamit a kisboltba.Szerintem már kórosan figyel erre vagy normális és én parázom túl ???
2019. szept. 23. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy kicsit túlságosan ráparázott, de inkább ez, mintsem, hogy félvállról vegye, szerintem.

Meg így magát is megnyugtatja, hogy van nála kaja, szóval ha baj lenne, nem esne le a cukra.

2019. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert szorong, de nem attól, hogy leesik a cukra - az csak ürügy -, hanem valószínűleg egészen mástól.


Ha megmagyarázod neki, szépen, türelmesen, nyugodtan, hogy nem lesz semmi baj, és vigyen magával egy darab csokit (ahogy nem csak a cukorbetegek szokták, hanem más is), tartsa a táskéjában és ha erre nem nyugszik meg, akkor más az ok.

2019. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De megnyugszik,csak pl tegnap volt,hogy edte elmentünk sétálni este 6kor.Sarokról.fordult vissza,hogy ő 3kor evett éhes.Mondom ott a kisbolt a túloldalt veszünk valamit,áh nem ő nem bírja ki odáig.
2019. szept. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!