Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van állandóan hanyingere...

Miért van állandóan hanyingerem? 16/l

Figyelt kérdés

Mar több mint egy éve állandóan hanyingerem van, de mostanában csak erősödik és nem múlik el.. Nagyon sokat voltam miatta kórházba, ahol ezeket állapították meg : régebben :laktóz, fruktóz érzékenység,vékonybél kontaminaco

Most a nyáron:vashianyos vérszegénység

A diétát próbálom betartani és vaspotlót szedek napi 3x. Mar lassan 1 hónapja szedem

De még mindig ugyanolyan hányingerem van és rosszul érzem magam.. (pszichológusnal iy voltam már,de azt mondta szerinte nem pszhies eredetű a baj)

De Mostanában már egyre jobban megvisel, nincs kedvem/erőm igy semmihez.

Hányinger melletti tünetek: néha remegek, gyomorfájás, fáradság, gyengeség

De az orvosok más bajt nem találtak, akkor mégis mitől lehet ez állandóan?



2019. júl. 16. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A betegségeidtől vannak. Egyébként erre pluszban nem szedhetsz valamit, ami csillapítja a hányingert? Mindenképpen érdemes visszamenni a kezelőorvoshoz és elmondani, hogy vagy írjanak fel másfajta kezelést, vagy adjanak gyógyszert a problémáidra.
2019. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem is van néha ilyen gondom,folyamatos hányinger.Egyedül a Salvus víz segített,gyógyszertárban kb. 850Ft.Megiszok pár kortyot,vagy egy decit,és elmúlik.
2019. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!