Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaza lehet a doktor úrnak?

Igaza lehet a doktor úrnak?

Figyelt kérdés
Belgyógyász (70 éves, ismerős) szerint a sárga nyák a szekletemben egyenlő lehet valami kénnel kapcsolatos dologhoz a színe miatt. (nyeltem előtte termál vizet strandon). Emellett elmondtam neki hogy sokat megy is a hasam. Mármint nem úgy hogy WC-re kell mennem, hanem úgy hogy kurtyog, kavarog, bugyog. Sokszor érzem a gyomrom kiürültnek is. Fájni is fájt egy ideig de mostmar azt nem mondanám. Székletem pedig változó. Van mikor sötétebb barna kemény változó alakban de vér nincs rajta se benne. Van mikor pedig világos barna, elég lágy de semmiképp sem hasmenés szerű. Ezeket elmondtam neki. Annyit mondott hogy szedjem a linexet, és igyak sok kaukázusi kefírt. Emellett vérvétel, ultrahang, és székletvizsgálat. Nem dohányzom és nem iszok alkoholt. Van okom félni? Olvastam hogy a vastagbel rák tünetei is a gyomorfajas, puffadás, nyakos széklet stb. 18 vagyok mégcsak :( (fiú)

2019. szept. 23. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy adott wc zesemnel csak az első "adag" vagy hurka vagy hogyan is mondjam nyákos mindig. Utána már a többi ami jön azon nincs nyálka. Mármint látható biztos nincs. Láz, étvágytalanság, fáradékonyság nincs.
2019. szept. 23. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy rákos! A sárga nyák vírus miatt van. A strandon összeszedhettél vmit. Igyál pár korty jägermeister v ami ehhez hasonló, meg kúraszerűen c vitamint!
2019. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te már írtál 2 posztom alá is. Az hogy bíztatsz az jó érzés és hálás is vagyok ért, de már bocsi, de az alkohol kifejezetten rossz fertőtlenítő.. Nem sterilizáló. Gyulladt gyomorra meg főként rossz. C vitamin meg nyilván jó dolog, de az miként kapcsolódik az én dolgomhoz? (amiről nem tudom hogy mi).
2019. szept. 23. 12:48
 4/8 A kérdező kommentje:
A c vitamin kúrát lehet megfogadom!
2019. szept. 23. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, h zavartam! Én csak pár kortyra gondoltam, mert van orvos rokonom és még ő is mondta, h ilyenre nagy jó, de te döntesz. A c vitamin meg gyulladáscsökkentő! :-)
2019. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy zavartál! :) minden biztatás jól esik! Csak valaki szerint jó, valaki szerint nagyon nem! Én pedig nem érzek hozzá :D a c vitamin kúrát pedig mindenesetre mëgcsinálom! Az amugyis ramferne!
2019. szept. 23. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben. Jobbulást kívánok Neked! :-)
2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve hogy már nem fáj, az sem igaz 100%-ra. Az első hetekben erős tompa felhasi fájdalmaim voltak. Mára már nagyon ritkán fáj ugyan de szokott. Úgy tudnám leirni, mint mikor annyira igulsz valamin hogy már szinte elajulsz és utána megnyugszol, de az a bizonyos érzés a gyomrodban marad.
2019. szept. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!