Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tudni a Duspatalin...

Mit lehet tudni a Duspatalin nevű gyogyszerröl?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2019. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan speciális készítmény, amely a bél fokozottabb működése esetén gátolja, renyhébb működése esetén pedig serkenti a motilitást. Így képes csökkenteni a fájdalmat, görcsöket, hasmenést, székrekedést és felfúvódást egyaránt. Általában IBS (irritábilis bél szindróma) esetén alkalmazzák.
2019. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem ér. Szélsőségesen súlyos IBS-em van, semmit nem használt a szer. Úgy vágtam ki a kukába, hogy csak úgy füstölt.

Az Enterobene és a Lopacut beváltak viszont.

2019. szept. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet neked nem vált be, sokaknak viszont igen, szóval légyszíves ne húzd már le.
2019. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 te figyukaaa, a Kérdező azt akarta tudni, mit lehet tudni a gyógyszerről. Ebbe vastagon az is beletartozik, hogy egyes esetekben hatástalan. A Lopacut viszont minden esetben hatásos. Erről ennyit.
2019. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De te nem azt írtad, hogy egyes esetekben hatástalan, hanem hogy semmit sem ér, ezért kértem (megjegyzem szépen), hogy ne hurrogd le, mert még valaki félreérti és az itt olvasottak alapján mondjuk ki se próbálja, holott jó lenne neki. Figyuka, szövegértés. A Lopacut pedig nem minden IBS-es betegnek működik, attól hogy neked segít.
2019. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nos, nekem szélsőségesen súlyos IBS-em van mái napig. A Duspatalin kalap szart nem ért, kb. mintha franciadrazsét szedtem volna rá.

A Lopacut viszont képes volt megállítani futtában a legdurvább hasmarsot is. És igen: ha nekem képes, akkor másnak is.

2019. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, fogd már fel, hogy minden IBS-es beteg más.
2019. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hasmenéses típusú ibs - em van, viszonylag enyhének tűnik a fórumokon olvasott tapasztalatokhoz képest,de azért persze nagyon kellemetlen. A Betegtájékoztatóban napi 2 szem bevételet javasolják. Nekem a napi 2 duspatalin elég rendesen megfogta a hasam,tehát nem volt rossz ilyen szempontból,viszont egyik éjjel arra ébredtem hogy szörnyen viszket a nyakam, ezért atszoktam a napi 1 tabira. Nem szedtem más gyógyszert akkoriban, nem is ettem olyasmit, úgyhogy kizárása alapon az okozta a problémát. A napi 1 tabi viszont nem igazán volt hatásos, így abbahagytam a szedéset.
2019. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!