Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 1-2 energiaitalnak van...

Napi 1-2 energiaitalnak van valami hatása hosszú távon az egészségre?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt rászoktam, annak már 4 éve. Az tartott éltben, különben nem bírtam volna az 5 órás kelést, a rengeteg ingázást, sokszor betegen is, a sok tanulást, órákat, várogatást... Kávét meg nem bírja a gyomrom, oké azóta már jobb lett. Viszont már napinszinten iszom, imádom. Nem is bírom nélküle, felér akármennyi kávéval, segít ha van bennem valami betegség. Csodaszer, de tudom nem jó, bár nekem már nem igen számít.
2019. szept. 23. 21:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Betegséget nem okoz. De a szivednek nem tesz jót.
2019. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én napi 3-4 megiszok, igaz én vékony vagyok, és normális a vérnyomásom, sőt fel se megy még 4től se 130nál feljebb. Inkább az életmódod a káros, hogy reggel 5-kor kelsz, meg ingázol össze vissza.
2019. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
énis egy ideig napi 2-3at ittam utána nagyon elkezdett fájni a fejem szédültem és az orvos mondta h áljak le vele mert túl pörgeti a szivemet
2019. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Káros, de amennyit iszol talán nem okoz gondot, reméljük. Vannak am hozzá hasonló ízű üdítők is. Azokkal helyettesíteni, legalabb néha.
2019. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
11%

Semennyivel nem károsabb, mint akármelyik más dobozos, vagy flakonos üdítőital. Nálam volt, hogy 2 évig napi szinten ittam, semmi bajom nem volt tőle, vérnyomásom sem ment fel, max a cukor az benne, ami felpörgethet, a koffein is kevés, nem több, mint a legtöbb kávéban.

Munkatársam egész nap energiaitallal látom járkálni, évek óta semmi baja.

2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem az íze miatt iszom... Hanem a hatása miatt. Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom.

Ja az életmód, mi más választásod van... 6 évig csináltam suli miatt... Volt, hogy mellé este 7-kor értem haza és tanuljál ia még...


40 km a legközelebbi kicsi város, nem találsz előbb középiskolát, egyetemet...


Most meg falun munka nincs. Én még napi 80-80 km-ert is bevállatam volna, az napi 4 óra, csatlakozással 5-6 is... Még oda sem voltam jó, előbb meg még semmit sem találok... Muszáj elvállalni.


Ez a sorsod. Anyámék nem engedték engedik, hogy elköltözzek és pénzem sincs rá...

2019. szept. 23. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Eh... Ismét csak a panaszkodásod.
2019. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ebből.nincs kiuút. Állandóan beteg vagyok... Állandóan, mert van egy családtagoma, akinlezet sem mos és hazahoz mimdent..

Ráadásul nyugdíjas apám akkor is felzavar mindenkit, hajnalok hajnalán, ha nem megy senki busszal hétvége van.

2019. szept. 24. 05:49
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi lesz, ha majd dolgozol? Vagy akkor, ha a munkáltatód beiskoláz?
2019. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még több energiaital
2019. szept. 24. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!