Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 1-2 energiaitalnak van...

Napi 1-2 energiaitalnak van valami hatása hosszú távon az egészségre?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt rászoktam, annak már 4 éve. Az tartott éltben, különben nem bírtam volna az 5 órás kelést, a rengeteg ingázást, sokszor betegen is, a sok tanulást, órákat, várogatást... Kávét meg nem bírja a gyomrom, oké azóta már jobb lett. Viszont már napinszinten iszom, imádom. Nem is bírom nélküle, felér akármennyi kávéval, segít ha van bennem valami betegség. Csodaszer, de tudom nem jó, bár nekem már nem igen számít.
2019. szept. 23. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam, hogy ismét csak a panaszkodásod. Mint mindig.
2019. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Napi 1 is káros ,nem hogy 2 . Lehet hogy most még nem érzed de majd később valószínűleg fogod . Főleg ha már most is állandóan beteg vagy akkor talán nem kéne még ezekkel a szarokkal is sokkolni a szervezeted . Igyál inkább fekete teát ha a kávét nem bírod ,vagy deritsd ki nincs e valamilyen vitamin hiányod ami miatt nem bírod másképp csak energiaitallal.
2019. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!