Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpet mennyire veszélyes?

Véres köpet mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok orvost megjártam, kicsit kezd is meginogni a bizalmam. Antibiotikum hegyek, de mihelyst kiteszem a lábam a lakásból végre, pár nap meló után most meg benyeltem valami vírust (amúgy ezt is jó lenne tudni, hogy mi fut most). Erős köhögés, nehézlégzés, mellkasfájdalom (középtájon, fent, és elől és hátul is), orrfolyás/orrdugulás, fejfájás homlokomban, levertség, fáradtság (sokat alszom), némi hőemelkedés (lázas olyan ritkán voltam életemben, hogy eddig feleslegesnek tartottam emiatt lecserélni a rég tönkrement lázmérőt), de ami most egy kicsit aggaszt, az a slájm, ami felszakad, fehér, habos, és van benne némi (piros) vér. Csak az erőlködéstől lehet (amúgy asztmás vagyok), vagy lehet ennek komolyabb oka is és fussak az orvoshoz? Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 24. 23:02
 1/5 anonim válasza:
Hát mindenképp menj orvoshoz de ne parázz nem hiszem hogy valami nagyon komoly lenne de a kicsit komoly is elég szóval menj csak el
2019. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Bevallom reméltem, hogy csak az erőlködés az oka, és végre kicsit kikapcsolódhatok itthon az orvoshoz járkálásból.
2019. szept. 24. 23:08
 3/5 anonim válasza:
Ne bízd a véletlenre inkább járkálj orvoshoz minthogy valami komoly bajod legyen
2019. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a sok orvos egyike se küldött el tüdőröntgenre? Rég kellett volna!
2019. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen, többször is volt mellkasröntgenem, de eddig semmit nem mutatott ki. Most viszont valami vírust nyeltem be, a véres köhögés azóta van.
2019. szept. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!