Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés lehet vagy mi...

Székrekedés lehet vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Leírom nagyjából. Szóval négy napja nem tudtam wcre menni (máskor napi szinten szoktam) a harmadik nap ittam ricinust bár nem kellet volna mert úgy olvastam hogy alolrol sült be a széklet és hiába higitom felülről. Ekkor megijedtem de nem akartam semmmi más hashajtót (gyógyszert, kúpot s ilyesmit) csak a legvégső esetben. Ittam rengeteg vizet.. Rostos üdítőket.. Joghurtot. Ettem aszalt szilvát.. Zöldséget és gyümölcsöt az elmúlt 4 napba rengeteget. Ma reggel nagy nehezen.. Erőlkodve sikerült egy nagyon kicsit. Aminek az állaga kemény és ragacsos. . Bár nem érzem hogy ki lennék ürülve. Az lenne a kérdésem hogy ez székrekedés? Mitől múlik el? Természetes módon, hashajtók nélkül elmulik? Nagyon súlyos ez? Nem volt még ilyenbe részem ezért fordulok hozzátok. Kérlek aki járt már így az adjon tanácsot vagy véleményt. Előre is köszönöm szépen

21/L



2019. szept. 25. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A vizet vödörszámra ihatod, az odabenn nem fogja a trutymót felhigítani. Ahhoz zsiradék kell. Kis zsíros kenyér, szalonna, stb. A hashajtókkal nem mész sokra, max. egyszeri megoldásnak való. Nézz utána a jutubon, googlen a székrekedésnek.
2019. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk falun ilyenkor zsurlóból főztek teát, az megoldotta a dolgot. Ha nem akarsz hashajtót, talán próbáld ki ha találsz valahol. Amúgy egyszeri alkalommal használhatsz rá gyógyszert. Ez nem hinném, hogy székrekedés, inkább csak “megsült” a gyomrod valamitől.
2019. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olajos vagy kamillateás beöntés segít hatásosan!
2019. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megsült a gyomra? :D Nem a gyomorban van a széklet, milyen megfogalmazás... Jó ég.
2019. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó rengeteget segítettél a kérdezőnek, hálás is érte. Köszönjük, majd értesítjük.
2019. szept. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a probléma magától megoldódott .ma végre sikerült.
2019. szept. 26. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!