Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek skizofrén vagyok?

Szerintetek skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam már ezen, mert furcsa dolgok történnek velem. Fél éve meghalt az édesapám és anyámmal élünk ketten, elég nehézkesen. Azóta vannak dührohamaim. Egyik pillanatban kedves vagyok, nyugodt, a másikban meg elkap az ideg, remegni kezdek, üvöltök káromkodok. Mintha nem is én lennék. Valaki segítsen könyörgöm! 17/L

2019. szept. 30. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet borderline,lehet bipoláris,lehet posztraumás stressz szindróma,lehet többszörös személyiségzavar. De skizofrénia nem.
2019. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem skizofrén vagy, csak labilis idegileg apukád halála miatt. Ez természetes. Kérd meg anyukadad, hogy menjetek el pszichológushoz, vagy legalabb te menj el. Vannak ingyenesek is.

Nekem anyukám meghalt mikor 15 voltam. Utána a nagyapám, aztán apukám, aztán a nővérem, végül idén a nagymamamám is. 28 éves vagyok, sokszor produkalom a "tüneteket" amit te, de ez nem skizofrénia, hanem a gyász, az elkeseredettség...

Elfelejteni sosem fogod, de enyhülni fog. Tereld el a figyelmed, sportolj, tanulj, találkozz a barataiddal.

Minden jót, kitartást!

2019. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha skizofrén lennél hangokat hallanál vagy ezekre a dührohamokra nem is emlékeznél
2019. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!