Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Moat jöttem ki egy nagyon...

Moat jöttem ki egy nagyon komoly, hasmenéses, lázas erre vírusból, erre mára annyira fáj a torkom, hogy nem tudok nyelni és 39 fok a lázam, ÚGY HOGY NEM MEGYEK SEHOVÁ?

Figyelt kérdés

Csak az udavron voltam, pont a vizes hasmenés miatt.

Június 30-án fejeztem be a betegség szezont úgy, hogy előtte egy hóbapig csak Itt hi on voltamnés 5 naoig 39 fok körüli lázam volt és végigbetegeskedtem a júniust is, szeptembert{l kezdve.


Nemnbírom tovább, nincs olyan nap, hogy egészséges lennék.


2019. okt. 1. 09:13
1 2
 1/16 anonim válasza:

Egyél sok zöldséget-gyümölcsöt.

Lehet hogy gyenge az immunrendzered ezért egyél mindenfélét, és lehet venni bio boltban ilyen vas készítmény+ nekünk még a homoktövis vált be aminek nagyon magas C vitamin tartalma van.

Ezeket kb. 1 hónapig szedd és addig egyél jó sokat, mert attól erősödsz.

2019. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Anyámtól kapom el folyton, aki kisgyerekek között dőlj ozik és arra sem képes, hogy kezet mosson. És utána mehet a kicsinálás, hogy: "nem öltöztél fel te szemét, hogy lóghass".


Hatodik éve ez megy, nonstop mindenféle kórság. De orvoshoz nem megy, bemegy 40 fokos lázzal és nulla hanggal is tanítani, "csak fel kell öltözni és neked sem a lábadnak van baja".

2019. okt. 1. 09:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ezen az oldalon legalább ötödször olvasom ugyanezt a kérdést tőled. Elhiszem, hogy beteg vagy, azt is, ha anyádtól kapod el, de ha az immunrendszered rendben lenne, akkor nem így lenne. Akkor nem kapnál el tőle mindent.
2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon rossz neked de már a sokadik ugyan olyan kérdésed olvasom. Egy megoldás van a problémáidra ha elköltözöl. Nagykorú vagy menj el ebből a romboló környezetből. Ha folyton stresszelsz folyon beteg leszel. Választhatsz. 40 fokos lázzal pedig biztos nem ment anyukád meg más sem sehova. Legalább a valódágot írd mert ez így nem túl hiteles.
2019. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pedig bemegy. Bevesz egy lázcsillapítót, megisziknrá egy Neo-Citránt és bemegy. Amikor egyszer már görnyedve tudott csak járni, annyira fájt a veséje, már ők zavarták haza. Nem ment el orvoshoz, hanem másnap bement iskolába.
2019. okt. 1. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Hót unalmas.

De szerintem ezt te élvezed. :D

2019. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Felettébb, inni is alig bírok. Nagyon izgi.
2019. okt. 1. 15:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyod magad, ennyi.
2019. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hagyom magam? Tudod kik ezek? Most is nekiálltak engem ócsárolni, nert reggel kiszóltam, hogy fáj a torkom. "nem öltözött fel a büdös p....ját, a mocskos szemetjének aztán mondja majd hogy az iskolából kapta el". Az nem számít, hogy neki már több, mint egy hete ez a baja... Meg nem mos kezet.


Tökéletesen elhiwziyhogy a mai 25 fokban voltam délután és néha ki van szellőztetve a ház, nem abűzben vagyunk, attól vagyoo beteg. Ezért a legnagyobb bűn kiskorom óta, hogy lebetegedtem, ezért okolnak, ócsárolnak, ezért kellett menni, ha megdöglesz akkor is, MERT TE TEHETSZ RÓLA, MERT NEM ÖLTÖZTÉL FEL. Máshogyan nem tudodtt fogást találni rajtam, akkor ez volt és bármire képes. Vizes hasmenéssel mindennel behajt, majd kikéretőzöl...


Kiskoromban el is hittem és engem ócsároltak én meg maganat ostorztamyhogy azért csinálják ezt, mert pénteken a vékonyabb pulcsi volt rajtam és ha nem azt veszem fel, megúsutam volna ezt a poklot


Bármire képesek emiatt. Akárnilyen betegen beqzavartak egyetemre is, nem hatotta meg.


De a saját igénytelenségét nem ismeri be, hogy miatta beteg az egész család. Nem lehet ezt a "p...szjot szidni", mert ez mindent eltűr. Hogy lejárassak, hogy fenyegetik, hogy azzal jön, hogy megöli, hogy lefog és benyugtatóz, hogy úgyegver, hogy egy éltere lecsúfítja az arcod.


Nem számít, te tulajdon, ők a mindrnhatók, veled bármit megetehetnek és utána letagadják... Mondom a betegség miatt, mindent, ha a suliból küldtek haza, meg lecseszték, hogy miért küldött be, akor még nagyobb bosszúra számíthatsz...


Tényleg tűröm, mert félek és nincs hova mennem.

22l

2019. okt. 1. 18:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha így van. De van elég sok kiút, amik talán célravezetőbbek annál, hogy a gyakorira írsz ki hetente ugyanolyan kérdést.

- menj el dolgozni, 21 éves vagy. Vegyélj saját pénzből, saját ételt, hogy ne kelljen megenned, amit anyád összefogdos.

- menj el dolgozni, spórolj, egy év alatt már félre tudsz tenni talán annyit, amennyibe egy lakás kauciója kerül, plusz egy-két hónap albérlet. Bár nem tudom, hol laksz.

- a vitaminok, egészséges étrend, mozgás erősíti az immunrendszered, ami rád fér, így nem kapsz el mindent.

Kérlek, ne csak a saját magadét skandáld folyamatosan, gondolkozz el kicsit, és ne tegyél fel még egy ilyen kérdést, mert jelentgetni fogom. Nagyon zavaró.

2019. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!