Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Moat jöttem ki egy nagyon...

Moat jöttem ki egy nagyon komoly, hasmenéses, lázas erre vírusból, erre mára annyira fáj a torkom, hogy nem tudok nyelni és 39 fok a lázam, ÚGY HOGY NEM MEGYEK SEHOVÁ?

Figyelt kérdés

Csak az udavron voltam, pont a vizes hasmenés miatt.

Június 30-án fejeztem be a betegség szezont úgy, hogy előtte egy hóbapig csak Itt hi on voltamnés 5 naoig 39 fok körüli lázam volt és végigbetegeskedtem a júniust is, szeptembert{l kezdve.


Nemnbírom tovább, nincs olyan nap, hogy egészséges lennék.


2019. okt. 1. 09:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, így van. Bem írom ki úhrq. Igyekszem megfifadni, amit írtatok. De már minden vitamint, csodaszert megpróbáltam és ugyanaz.


Könnyú megoldás, ha csak iskolába engednek el és folyanatosan ellenőriznek sehova aem mehetsz. Sőt kétszer mentem el engedély nélkül valahova, mindkétszer tudta anyám, már mielőtt megérkeztem volna. Egy kolleganőjének a faszija ugyanazzal a busazal ment, soha nem is beszéltem vele, mindkettő alkalommal felismert a buszról és leadta a drőtot. A nőjének, majd anyámnak így elkapott mire hazaértem. Pedig nem nem lógtam. És mi visz rá egy kb. 60 éves fickót erre. Nem volt aznap iskola és orvoshoz mentem, mert tényleg sehova sem engednek. Mégha 12 éves lennék. Csak ez a sok féreg egyetemet kivülről sem látott és akkor tud okoskodni. Ha tudnák, hogy a mintatanárnő mit tett a saját gyerekével.

2019. okt. 1. 22:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Megint csak mondogatod a magadét. 22 ÉVES VAGY!!!!! Ha annyira rossz otthon, miért élsz még velük?? Egyszer sem válaszoltál arra, hogy mégis miért nem mész el dolgozni, hogy saját kereseted legyen, amiből talán el is tudnál költözni. Ha semmit nem teszel, csak hisztizel, nyilván nem fog változni semmi.
2019. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért nem megy el dolgozni, mert nincs sehol munkahely napi 3 óra ingázással sem.
2019. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem egészen értem ezt a mondatot, de ha arra utalsz, hogy 3 óra ingázással járna számára a legközelebbi munkalehetőség (kétlem), akkor is van számára pár opció, lásd: munkásszállók. Itt csupán arról van szó, hogy nem akar dolgozni. Legalábbis a válaszaiból ez válik egyértelművé.
2019. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is egyértelmű, hogy csak kifogásokat keres. Csak megírtam, hogy mi szokott a "miért nem mész el dolgozni?" kérdésre a válasza lenni.
2019. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Áá, értem. Ezesetben kedves Kérdező, mit szólsz a munkásszállókhoz?
2019. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!