Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a fitymaszűkülettől?

Figyelt kérdés

Ez úgy kiskoromban kezdődött olyan 5-6 évesen de valamiért nem érdekelt de rájöttem hogy ez nem egészséges és mihamarabb meg akarok szabadulni tőle, most 14 vagyok.

Tudom a sztori nagyon hülyén hangzik meg minden, de tudtok adni valami tanácsot esetleg valami tippet?



2019. okt. 1. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Operációval helyre lehet hozni.
2019. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kórosan szűk akkor a fityma tornáztatásával (esetleg erre szteroidos kenőccsel rásegítve) lehet segíteni ezen.
2019. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
48 vagyok és a nemrégiben keletkezett ilyen jellegű problémámat többfajta kenőccsel, olívaolajjal, mézzel, miegyebekkel próbáltam kezelni, vajmi kevés sikerrel. Olvastam a műtéti lehetőségről, de nem érdeklődtem utána. Aztán egy nap eszembe jutott egy ősi módszer műtét nélküli változata. Az előbőrt hátra húzva hagytam egész éjszakára. Nem mondom fájdalmas volt kissé az addig keletkezett mikro sebek miatt, de másnapra olyan puha lett tőle az előbőr, mint tizenéves koromban. Azóta -több hete- mindig hátra húzva tartom, és nincs gondom. Bár valószínűleg visszatérne a probléma, ha nem figyelnék erre, de tüneti kezelésnek első osztályú.
2019. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!