Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam az ajakherpesz...

Elkaptam az ajakherpesz vírust hogy lehet tőle megszabadúlni?

Figyelt kérdés
Hogyan is lehetne majdnem minden hónapba van a számon herpesz ami nagyon rossz ,voltam orvosnál elküldött vérvételre és csak annyit mondott hogy vashiányos vagyok szedtem utána vas erősitőt immunrenszer erősítőt egy darabig jóvolt utána jött a hideg és megind legyengült az immunrenszerem és megint előjött a számon a vírus hálistennek nemi herpeszem nincs csak ajak amit szerintem az osztálytársamtól kaphattam el amikor beleivott az innivalómba szerintetek hogyan is LEHETNE KIÖLNI EZT A SZERVEZETEMBŐL? hasznos válaszokat elöre is köszönöm

2017. okt. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem szabadulsz... Bocsi :s Csak enyhíteni lehet a tüneteket kenőccsel.
2017. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer volt herpeszed, akkor mindig benned lesz a vírus. Vagy előjön vagy nem utána. Nekem huszonéves koromig sokat kijött a számon, volt úgy, hogy csak sima idegességtől. Ma már elfelejtettem, kb 10 éve nem volt herpeszem. A páromnak még a mai napig előjön, de én akkor sem kapom el tőle. Vegyél kenőcsöt, többet nem tehetsz érte.
2017. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet ellene semmit tenni. a herpesz az mostmar elkiser egesz eletedben.
2017. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt olvastam valahol, hogy elvileg ez a vírus mindenkiben benne van, csak míg egyes emberek tünetmentesek maradnak, másokon pedig sokszor kijön. Nem hinném, hogy az osztálytársadtól kaptad el, ha neked minden hónapban előjön.

Sajna nem gyógyítható (még). Zovirax ajakherpeszre. Jobbulást.

2017. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!