Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez melyik fóbia? És hogy...

Ez melyik fóbia? És hogy lehet gyógyítani vagy megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek mély vízben aminek nem látom az alját, vagy azt hogy mi van alattam. Tengerben képtelen vagyok belemenni olyan vízbe ami ilyen nagyon mély kék és nem látsziuk az alja. Rettegek tőle és a cápáktól is. Ha látok egy cápás képet azonnal felhúzom a lábam, eltakarom a szemem és elkezdek remegni. Tudom nevetségesen hangzik de nemtudom mitől van és nagyon szeretnék megszabadulni tőle.

2017. márc. 25. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Tengerbe én is képtelen vagyok belemenni mert magyarországon nincs tenger . Ajánlom a tiszát fürdésre ,garantálom hogy nem fogsz lelátni semeddig és cápauszonyokat sem fogsz látni.
2017. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy attól félek hogy nemtudom, nem látom mi van körülöttem. Szeretem a tengert de csak ha látom az alját és azt hogy mik vannak körülöttem.
2017. márc. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!