Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi Bėres csepp segithet...

Attila Bé kérdése:

Mennyi Bėres csepp segithet megelőzni a råkot? Apai àgon MINDENKINEK az okozta a halàlåt, a hajlam tehåt megvan. Ez mennyire individuålis, ill. milyen tėnyezőket ėrdemes mėg kerūlni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 21:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Orvos ilyet nem mondd, hogy a Béres cseppben valamelyik összetevő sejtosztódást okozz! Szóval, bocs, ha nem hiszek el ilyen baromságot :D Pláne, ha azt sem tudod melyik. Szerintem kevered a B vitaminnal, sok sötét azt hiszi az is van benne :D
2019. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#21

Propolisz csepp lesz az.

2019. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%

"Miért ne vettem volna észre, hogy két külön személy is hülyeséget írt?"


Mert konkrétan neki válaszoltál, mikor nem neked írt, és azt a mondatot tulajdonítottad neki, amit nem is írt. Ember, brutál égés a kommenteid, és hogy le sem esett hogy kivel beszélsz és még a célzást sem értetted, de utána mikor valaki felvilágosít továbbra is játszod az eszed, az az elkeseredett lúzer iskolapéldája.

2020. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Nem előzi meg, de ha már rákban szenvedsz, akkor ne szedd. Segíti a sejtosztódást."


Ennyi idő csak elég okoska, hogy alátámaszd a mondatod! Na, várom a mellé böfögés helyett mire alapozod! Köszi előre is!

2020. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hmmmm????
2020. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ja, értem 23-as. Nem te írtad ki a kérdést, te csak idekeveredtél belevauzni a dolgokba :DDD
2020. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Lehet hogy magadból indulsz ki, de nem mindenki lóg itt annyit, hogy negyedóránként tudjon reagálni. Megint sikerült benézni a házszámot, én most írtam ide először. Bár ez a kommentemből kiderül.
2020. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Persze, hogy először írtál. :D Leírtam a 26-os kommentbe.

Így legyen ötösöm a lottóm :DDD

2020. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

23 Hallod, te kötözködni jársz ide? Hozzá se szóltál a témához saját bevallásod szerint, akkor mit kötsz be más véleményébe????

És kit érdekel, ki kever össze kit egy anonim oldalon?!

Nálad ez a lényeg?

És mielőtt beleugatsz az én véleményembe is, én a témához már hozzászóltam az első oldalon! Hol a te véleményed a KÉRDÉSRŐL???

2020. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#28

Ha már lottóznál, először célszerű lenne mondjuk eltalálni, kihez szólsz. Főleg ha emiatt floodolsz végig egy kérdést, hogy már ne ezzel szopd be rendszeresen.

2020. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!