Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baj lehet a vesémmel?...

Mi baj lehet a vesémmel? Elmúlhatott már?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja volt felfázásom, (előtte maximum csak pici koromban) amivel elmentem háziorvoshoz. Mire elértem hozzá, iszonyatos vesegörcsöm lett, amit akkor még nem tudtam, hogy mitől lehetett. Kaptam rá ott azonnal injekciót szerencsére. Meg gyógyszert is a felfázásra , amit beszedtem, és szerintem az meg is gyógyult, nem érzek már semmi olyan panaszt. Kb egy másfél héttel a vesegörcs után pisiléskor távozott egy kb fél centis és egy picit kisebb kő. Azóta nem volt görcsöm, viszont vannak olyan fekvő/ülő pozíciók, amiben olyan, mintha picit szúrna, érezném a vesémet. A háziorvosnál amikor vissza mentem, pisiteszt 2 kereszt fehérjét mutatott. Picit meg vagyok fázva, de csak köhögök néha. Nem tudom ez befolyásolhatja-e a dolgot. Laborba is elküldött vizelet teszttel együtt, monocita számom lett magasabb és a vizeletben található vas értékem. Egyébként minden más adat vérben és vizeletben is jó lett. (Elég sok vizet megittam a teszt előtt, nem tudom, hogy ez bármiben is befolyásolhatja-e az eredményeket pozitív vagy negatív irányba.) Jövő héten megyek ultrahangra majd. Nem tudom, hogy ezek alapján mire számíthatnék? Nagyon izgulok, és nem tudom, miket jelenthetnek ezek az értékek. Valakinek volt esetleg hasonló tapasztalata, vagy ért ezekhez így ultrahang előtt elöljáróban?

Válaszokat előre is köszönöm!

21/L


2019. okt. 5. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy maradt még veseköved.
2019. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!