Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesémmel gond lehet?

Vesémmel gond lehet?

Figyelt kérdés
Lila foltok jelentek meg a testemen (ott ahol nem ütöttem meg magamat) és nem akart elmúllani, így kértem egy labort. Ott kiderült hogy vérszegény vagyok. Szedtem is rá a gyógyszert. Egyik nap fáj ahogy pisiltem, felfelé nyilalt a fájdalom és véres volt a pisi. Végén amikor pisiltem nagyon fájt és akkor volt erősebb a vérzés. Antibiotikumot kaptam rá. Pár napja voltam megint laborban, pisim nagyon csúnya és valamim gyulladásban van. Bal oldalamon vese tájon fájdalmat érzek, derekam is szokott fájni de amikor csak sétálok az utcán. Volt valakinek ilyen esete?? Tovàbbi vizsgálatok lesznek még.
2016. jún. 12. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Leukémiára is vizsgálnak?
2016. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasi uh és nődokihoz megyek legközelebb. En nem jött szóba még. Anyai nagymamám ebbe halt meg.
2016. jún. 13. 05:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem vèrzèkenysèg + vesemedence gyulladás


Ha tènyleg vèrzèkenysèg akkor a lèppel lesz gond.

2016. jún. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!