Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez csak a nyirokcsomom ugye?

Ez csak a nyirokcsomom ugye?

Figyelt kérdés
Tobbszor volt mar nyirokcsomo duzzanatom, 1 eve mononukleozisom volt akkor kb az egesz a nyakam be volt dagadva + a mandulam. Jo par napja faj a nyakam, de nem tulajdonitottam neki nagy figyelmet, es nem ereztem a nyakamon semmi duzzanatot, ugy fajt mintha elaludtam volna. Ma viszont ahogy tapogattam, jobb oldalt picit hatul egy bab nagysagu csomot vettem eszre. Eltudom mozditani, de nem faj ha megnyomom. A melleimben evek ota vannak kis csomok, voltam vele orvosnal, de azt mondtak el fog mulni. A menstruaciom normalis, neha szokott kesni vagy elobb jon meg de sose marad ki. Ma viszont iszonyat melegem volt, pedig fazos vagyok, es nagyon izzadtam, a szemem pedig konnyezett es viszketett. Nem vagyok lazas, nem vagyok beteg. Nem tudom hova tenni, megyek dokihoz, csak felek hogy a dokim kirohog, mert tobbszor volt hogy beteg voltam es kirohogott hogy en ezert miert mentem be.. 18/L
2019. okt. 6. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az. Jó kis háziorvos, szégyelheti magát, de meg kell mutatni neki.
2019. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!