Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kelek fel két napja...

Miért kelek fel két napja hajnalban arra hogy alig kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Három hete fájt a torkom, majd kicsit benáthásodban, 1-2 hét alatt szépen meggyógyult. A torkom (légcsövem) pár nap után hajnalban elkezdett össze szorulni. Tegnap nagyon, ma már kevésbé jelenleg alig kapok levegőt, sípolok, és ha köhögök semmi sem változik... Különös módon ezt csak hajnalban tapasztalom, napközben enyhe felszakadós köhögés. Mit csináljak, hogyan gyógyuljak ki ebből végre?? Talán ami befolyásolhatta a teljes meggyógyulásomat előző héten, hogy elszívtam egy füvescigarettát, amit már bánok. Nem szoktam cigizni.

2019. okt. 7. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben orvoshoz mennék ahelyett, hogy itt kérdezgetek. antibiotikumot sem tudunk itt küldeni neked, illetve fizikális vizsgálatot sem...
2019. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és a másodikon van a hangsúly, mert persze lehet hogy a fertőzés ráment a légcsövedre, de akár az asthma is lehet ilyen, szóval tényleg ki kell vizsgálni.
2019. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!