Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez milyen tüntetre...

Szerintetek ez milyen tüntetre utal?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy itt rosszindulatu bőrelvaltozást diagnosztizáltak nekem, egy halálos fajtát. Halisten semmi bajom nem volt


Hátha valaki járt hasonló cipőben és nem ilyesztetek meg.


Szóval a lábamba találtak cisztát, pontosabban a vádlimba. Mondtak ha nagyon fáj csak akkor érdemes eltávolítani. Meg vesemnél is találtak, de nyugtattak ez is gyakori betegség, sokáig élhetek vele.


Na mármost a gond az, hogy most már rengeteg helyen olyasmi fájdalmat érzek mit anno a vádlimba.

Csukló, farcsont alatt, alkar, tricepsz, van hogy a hónaljamnál is. Hát, lapocka kb mindenhol.


Olyan nagyon komoly baj nem hiszem hogy lenne, mert tavaly látszott volna mri-n amikor a lábamat néztek.

De fogalmam sincs ez mi lehet, esetleg valamilyen érrendszeri probléma. Bár biztos nem. Atsugároz arra gondoltam na de ennyi helyre

Dokim szerint képzelték, hipohonder vagyok, de semminek nem olvastam utána, tényleg ezeket érzem.


Most lehet mindjárt linkel valaki egy halálos kort, de azért remélem nem rémítetek meg.


Amúgy annyira nem erős fájdalom, csak zavar meg nem értem... Van, hogy tapintásra is ha erősebben megnyomom fáj a felső combon

De aztán ha elmúlik utána már nem érzékeny tapintásra se

30F


2019. okt. 7. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2019. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott voltam nem foglakozik velem tudom váltsák orvost... Amúgy rendes doki, csak már az évek alatt sok mindennel voltam nála. És nem akar Ft meg mri-ztetni

Persze mert ha nem találnak semmit az nem a legegészségesebb dolog.

Na mindegy elmegyek a sebeszetre elmondom neki és ő majd meglátja. Mert a korzetis az nem akar ezzel foglalkozni

2019. okt. 7. 11:13
 3/4 A kérdező kommentje:

CT meg mri elírtam feljebb. Amúgy tudom hogy inkább potyara végezzék el és ne legyen semmi, mint hogy komoly baj legyen.

Amúgy már 15 ota rohangalok hozzá

Szóval valahol megértem, bár volt is hogy találtunk valamit ugye a cisztát a lábamba.

2019. okt. 7. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
2015*
2019. okt. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!