Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora gáz és mekkora szívbet...

Anonymus139 kérdése:

Mekkora gáz és mekkora szívbetegségre utal napi 40 mg Furosemidet szedni?

Figyelt kérdés
Most írták fel...

2019. aug. 16. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevésbé gáz, mint meghalni a felgyülemlett víztől. A szívbetegség súlyosságát hadd ne állípítsuk már meg így látatlanban.
2019. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szívelégtelenség súlyosságát a kardiológus tudja megmondani. Egyébként a stádiumbeosztásra a NYHA-t használják.
2019. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi teljesít a szíved? Mi a diagnózis? Lehet elég lesz kevesebb vízhajtó is. Ezt majd kitapasztalod.
2019. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1/3, ez nem tudom mire volt válasz, én ilyet nem írtam volna. A Furosemid nem csak arra jó, hogy tudd.
2019. aug. 17. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Megnéztem az NYHA skálát, ha nagyon szigorú vagyok magammal, akkor II. Az az igazság, hogy a napokban 8000 lépészám felettit gyakoroltam, munkahelyemen túlórázom. A lépcső nem a kedvencem, de nem mindegyik fiatal sem bírja.
2019. aug. 17. 10:00
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Még az sem, az EF érték jobb.
2019. aug. 17. 10:17
 7/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: hogy mennyit teljesít? Fogalmam sincs mi határozza meg. Az alapbetegséget most nem írnám le. Igazából amikor a recepttel bementem a patikába, a patikus hölgy minden kérdés nélkül azt mondta, ó, hát ez semmi, alig adtak valamit. Erre kérdeztem volna itt.
2019. aug. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!