Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vasarnap rantott hust ettem...

Vasarnap rantott hust ettem egy étteremben. Azota hasmenes?!

Figyelt kérdés
Valoszinu fokhagymás tejbe volt aztatva ezert nem éreztem hogy gond lenne vele. De azota rettenetesen erzem magam , hasmenes , morgó hangos belek stb... mit tegyek h elmuljon ?

2019. okt. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy az volt a ludas. most van egy ilyen vírusos dögvész. 1, max 2 napon belül nyomtalanul véget ér. Ismerősi körömben 5 emberről tudom,hogy így járt. Én is egyébként. Szombatról vasárnapra virradó hajnalban kezdődött és ma reggelre teljesen elmúlt. A többi ember is ugyan így járt 1-2 nap eltéréssel (péntek a legkorábbi ismert eset). Nem voltunk egy helyen,nem ettük ugyan azt a kaját. Tehát csak betegség jöhet szóba.
2019. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek bonyolult esetek, mert ha kimutatható salmonella vagy valami hasonló, akkor lehet kártérítést kérni. Persze ehhez székletvizsgálat kell és további hercehurca. Ugyanakkor valóban lehet egybeesés, mert most éppen van valami gyomor/bél panaszokat is okozó vírus fertőzés hullám is. Ha nem mégy orvoshoz, akkor gyógyszrelésként széntabletta, Bolus adstringens és természetesen teljes diéta (főtt krumpli sózva, száraz háztartási keksz, fekete tea cukor nélkül). Naponta 2 csésze diólevél tea. Láz esetén mindenképpen orvoshoz kell fordulni, akkor már salmonella-gyanús a dolog.
2019. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fent említett dolgok mellett én a mezei sóska mag teát ajánlom. Egész hétvégén ment a hasam, én lázas is voltam, ezt a teát ajánlották. Vasárnap délután kezdtem inni, ma reggel még ment egy kicsit a hasam, de lázam már semmi nem volt. Dél óta már nem megy a hasam sem.
2019. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!