Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap ettem egy étteremben,...

Tegnap ettem egy étteremben, azóta fájt a hasam, majd reggelre hasmenés+hányás kombó lett. Majd utána 38.5 fokos lett a lázam ami max 1 fokot ment le gyógyszer nélkül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A hasmenés+hányás elmúlt amióta diétázok, de a láz marad. Milyen fertőzés lehet ez? Gyomorrontás vagy valami nagyon komoly? Holnap elmegyek orvoshoz de talán kapok itt valami támpontot hogy mi lehet hogy megnyugodjak.

A fejem fáj meg a láz, levert vagyok, más nincs!


2017. szept. 10. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mivel lázad is van a gyomorrontás nem valószínű, inkább valami vírusos fertőzés. Diéta plusz lázcsillapítás. és jobbulást
2017. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez gyomorrontásnak tűnik, kíméld a gyomrod pár napig, ne egyél igyál tejterméket.

A gyomorrontás sok esetben lázzal is jár.

2017. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez vírus. Légy szíves, ne menj orvoshoz ezzel, mert megfertőzhetsz ott másokat, és nem tud segíteni sem rajtad. Pár napot adj magadnak, el fog múlni magától is, ha mégsem, akkor kell csak orvos.
2017. szept. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!