Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez vakbélgyulladás vagy...

Lehet ez vakbélgyulladás vagy inkább a közeledő menstruációhoz lehet köze?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka ültem az ágyamban és egyszercsak tüsszentettem,de tudjátok az a visszafolytott tüsszentés volt(csak azért írom ezt így le mert hátha ez fontos tényező lehet).Abban a pillanatban nagyon beleszúrt az alhasam jobb felöli oldalába,de utána semmi bajom nem volt és ma sem,amíg kb.5 óra után lehetett valamikor amikor megint tüsszentettem és megint belenyilalt de most nem olyan erősen mint előző este.Elolvastam mik lehetnek a vakbélgyulladás tünetei,de a kellemetlen(nem nevezném fájdalomnak) érzésen kívűl semmi bajom.Most fél 12 van és 5 óra óta se lázam,se hányingerem nem volt,nem vagyok étvágytalan,nem vagyok felpuffadva,a hasam is puha,semmi szokatlant nem érzek csak ez a kellemetlen érzés aggaszt inkább.Végig olvastam egy csomó kérdést nagy ilyedtemben és valaki írta hogy közelgő menstruáció is okozhatja vagy esetleg ez az erős tüsszentés okozhatta szóval csak kíváncsi lennék a véleményetekre,főként akinek volt vakbélgyulladása.Úgy tudom,hogy olyan erős fájdalommal jár hogy már mozdulni sem bírsz.

2019. okt. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, bizti nem vakbélgyuszi! Igen lehet a mensi miatt is v meghúzódott ott vmi izom. :-)
2019. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszóltál^^
2019. okt. 8. 01:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelentem 8:43 van,az északa nagyon nehezen ment az alvás.szerintem addigra már nagyon kiidegeltem magam a sok olvasással,amúgy is van egy ilyen jó tulajdonságom hogy pici dolgokon is úgy fel tudom magam cukkolni hogy még hányok is.Na de visszatérve a témához,lekopogom szerencsére azóta se volt lázam,nem hánytam,nem volt hányingerem,sem fájdalmam(remélem nem is lesz).

Most már inkább arra gyanakszom,hogy megfázhattam mivel az utóbbi 2-3 napban rendesen tüsszögtem + édesanyám vett egy ilyen lépketős edző gépet,amin letapostam 100-at múlt hét szerdán azt hiszem és nem esett valami jól + az a tüsszentés,amúgy sem vagyok valami jó formában úgyhogy ezeknek az összessége okozhatta ezt a problémát vagy pedig a tényleg közeledő menstruációm,de azért még óvatos vagyok ezt kijelenteni és figyelni fogom hogy nem jelentkezik-e bármilyen tünet.

2019. okt. 8. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, a tüsszentést ne fojtsd vissza, mert az hatalmas nyomást csinál a fejben és elpattanhat valami ér! Ugye ilyen banális dologból nem szeretnél agyvérzést kapni! Okmányirodában mesélte az egyik ügyintéző, hogy a nagynénije így halt meg... Mi tanuljunk mások hibáiból és, amit lehet előzzünk meg!
2019. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem direkt nem tüsszentettem rendesen.Van úgy,hogy így sikerül.

Azóta sem volt szerencsére bajom.picit szurkál a petefészkemnél,de beszéltem szüleimmel és megnyugtattak,hogy nem valószínű hogy vakbélgyulladásom lenne.édesanyám mondta hogy neki is szokott fájni peteéréskor.lassan 34 órája indult a dolog és nincs semmilyen komoly bajom...remélem nem is lesz.köszönöm ennek a két aranyos kommentelőnek hogy nem egyből elküldtetek melegebb éghajlatra,ahogy sok hasonló kérdésnél olvastam haha

2019. okt. 9. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!