Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbélgyulladás lenne?...

Ez vakbélgyulladás lenne? Esetleg kezdeti stádiuma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Reggel óta érzem, eléggé ritkán, de néha van egyfajta diszkomfort érzetem a fanszőr jobb sarka fölött kicsit jobbra. 1x 2x, enyhe-közepes erősséggel benyilallt oda 1-2 másodpercre. De nincs fix helyen, tehát nehéz behatárolni, hogy pontosan hol, csak azon a környéken. Ennyi.


Viszont nincs lázam, hőemelkedésem, hasmenésem, székrekedésem, hányingerem, nem hánytam, van étvágyam, a székletem is normális volt ma, alapvetően jó a kedvem, nem görcsöl a hasam, nyomkorászásra nem fáj sehol, stb.


Szóval a vakbélgyulladás tud-e így szép lassan óvatosan kialakulni úgy, hogy csak ott lent jobbra van néha egy kis diszkomfort érzet? Vagy ez ilyen berúgja az ajtót című dolog?


Elnézést, ha vaklárma, vagy paranoia. :)


Köszönöm!



2019. márc. 26. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!